Sensacja na Etihad, Wigan wyrzuciło City za burtę Pucharu Anglii! (GALERIA)

mgs
W meczu 1/4 finału Pucharu Anglii, Manchester City nie zrewanżował się Wigan za ubiegłoroczną porażkę w finale rozgrywek i tym razem przegrał na Etihad 1:2.

Pierwszy gola, z rzutu karnego po faulu Martina Demichelisa, zdobył Jordi Gomez w 28. minucie spotkania. Kolejną bramkę niespodziewanie także zdobyli goście i to już na początku drugiej połowy. Wówczas na listę strzelców wpisał się James Perch.

"The Citizens" próbowali odrobić straty, a gola kontaktowego zdobył Samir Nasri w 68. minucie. Bramka Francuza okazała się jednak niewystarczająca, a gospodarze pomimo przewagi ostatecznie przegrali z Wigan Athletic