Skrót meczu Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:1 [WIDEO]. Mogły być wielkie kontrowersje z rzutem karnym

OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
od 16 lat
PKO Ekstraklasa. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 13. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin pokonała u siebie lidera Jagiellonię Białystok 2:1, mimo iż to goście prowadzili jako pierwsi. "Portowcy" wyprzedzili tym samym Raków Częstochowa.

Bramki z meczu Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok [WIDEO]

Pierwsza bramka padła w 25. minucie, kiedy Mariusz Malec wpakował piłkę do własnej bramki. Obrońca próbował przeciąć podanie, ale zrobił to bardzo niefortunnie. Tuż przed przerwą Kamil Grosicki podał niemal do pustej bramki do Koulouris. Grecki napastnik w piłkę trafił nieczysto, ale umieścił ją w siatce.

Po przerwie Grosicki strzelił gola, ale sędzia wcześniej odgwizdał rzut karny. Skrzydłowy Pogoni, pomimo tego, że pokonał bramkarza rywali, musiał podejść do jedenastki. "Turbo Grosik" jeszcze raz (tym razem przepisowo), strzelił gola.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:1 (1:1)

• Bramki: 0:1 Mariusz Malec (35-samobójcza), 1:1 Efthymis Koulouris (44), 2:1 Kamil Grosicki (48-karny).
  • Żółta kartka - Pogoń Szczecin: Rafał Kurzawa, Kacper Smoliński. Jagiellonia Białystok: Nene.
  • Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
  • Widzów: 18 142.
  • Pogoń Szczecin: Valentin Cojocaru - Linus Wahlqvist, Benedikt Zech, Mariusz Malec, Leonardo Koutris (81. Leo Borges) - Wahan Biczachczjan (77. Mariusz Fornalczyk), Fredrik Ulvestad, Rafał Kurzawa, Joao Gamboa, Kamil Grosicki (90+1. Kacper Smoliński) - Efthymis Koulouris (77. Luka Zahovic).
  • Jagiellonia Białystok: Zlatan Alomerovic - Michal Sacek (90+4. Paweł Olszewski), Mateusz Skrzypczak, Adrian Dieguez - Bartłomiej Wdowik (90+4. Bojan Nastic), Dominik Marczuk (84. Jakub Lewicki), Taras Romanczuk, Nene, Jarosław Kubicki, Kristoffer Hansen - Jose Naranjo (84. Tomasz Kupisz). (PAP)

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Valentina Duque Quintero to partnerka Juergena Elitima - kolumbijskiego pomocnika Legii Warszawa. Valentina uwielbia podróże i aktywny tryb życia. Bardzo często chodzi także na siłownię. Zawodnik ogłosił niedawno, że para spodziewa się dziecka.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Oto piękna partnerka Juergena Elitima z Legii Warszawa. Vale...