Skrót meczu Radomiak Radom - Cracovia 0:1. Pechowy występ na otwarcie stadionu [WIDEO]

Jacek Czaplewski
od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom stworzył mnóstwo okazji, żeby osłodzić sobie otwarcie stadionu przy Struga. Zawiodła jednak skuteczność, zwłaszcza obijającego poprzeczkę i słupek Pedro Henrique. Mecz z Cracovią zakończył się rozczarowującą porażką 0:1 . Polecamy skrót wideo najciekawszych akcji.

Bramka i akcje z meczu Radomiak Radom - Cracovia

Dwie pełne trybuny (8 tys. osób), sektorówki, kartoniada, fajerwerki, race, a na koniec... i tak porażka mimo bojowego nastawienia zespołu. Radomiak bardzo pechowo wrócił na zupełnie nowy stadion przy Struga, którego budowa zabrała siedem lat, mnóstwo nerwów oraz 150 mln złotych.

Przed przerwą atakował Radomiak, ale strzeliła Cracovia. Największym pechowcem okazał się Pedro Henrique. Nowy snajper trzy razy obił poprzeczkę i raz słupek. W międzyczasie zabójczą akcję przeprowadziła drużyna gości. Po minięciu bramkarza Michał Rakoczy odegrał sprzed linii końcowej do lepiej ustawionego Benjamina Kallmana, który z bliska trafił do siatki, choć miał na plecach Mateusza Cichockiego.

W drugiej połowie Radomiak robił co mógł, jednak nic nie wskórał. Po akcji Lisandro Semedo piłka wpadła nawet do siatki. Radość zmąciła chorągiewka sędziego asystenta podniesiona wysoko w górę.

Radomiakowi pozostaje wierzyć, że to złe miłego początku. Po trzech kolejkach uzbierał trzy punkty. Cracovia ma cztery.

Kibice Radomiaka zdali egzamin. Tak dopingowali swój ulubiony zespół w meczu z Cracovią

PKO Ekstraklasa. Komplet kibiców Radomiaka Radom w meczu z C...