Sparing: CWKS Resovia pokonała Kolbuszowiankę 5:1

Marcin Trzyna
Resovia wygrała sparing
Resovia wygrała sparing Krzysztof Kapica / Nowiny / Polskapresse
CWKS Resovia pokonała czwartoligową Kolbuszowiankę Kolbuszowa 5:1. Jedną z bramek dla rzeszowskiej drużyny zdobył Tomasz Ciećko, który ostatnio reprezentował barwy Siarki Tarnobrzeg.

Resovia wygrała sparingowe spotkanie z Kolbuszowianką aż 5:1. Rzeszowianie szybko objęli prowadzenie, bo już w 5. minucie gola na 1:0 zdobył Tomasz Ciećko, który w styczniu podpisał kontrakt z "Pasiakami". 26-latek reprezentował już barwy Resovii w sezonie 2011/12 i 2012/13, a ostatnio występował w drugoligowej Siarce Tarnobrzeg.

Do przerwy rzeszowianie prowadzili 3:0, bowiem do siatki Kolbuszowianki trafili ponadto Łukasz Sękowski i Piotr Szkolnik, który pewnie wykonał rzut karny. Po zmianie stron pierwsi do siatki trafili piłkarze z Kolbuszowej. Autorem honorowego trafienia był testowany Ernest Szela, były zawodnik Stali Rzeszów. 21-letni napastnik wcześniej testowany był przez lidera 3. ligi lubelsko-podkarpackiej, Karpaty Krosno.

Resoviacy jednak nie podłamali się straconą bramką i szybko powiększyli przewagę, po golu 17-letniego Adriana Mołdocha. Formalności pod koniec sparingowego spotkania dopełnił Dawid Bieniasz, który zdobył gola na 5:1.

CWKS Resovia - Kolbuszowianka Kolbuszowa 5:1

Gole: Tomasz Ciećko, Łukasz Sękowski, Piotr Szkolnik (rzut karny), Adrian Mołdoch, Dawid Bieniasz - Ernest Szela

źródło: cwks-resovia.pl / własne