Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 1:2.

Radomiak wygrał w Stalowej Woli.
Radomiak wygrał w Stalowej Woli. Grzegorz Lipiec
W meczu drugiej kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Stal Stalowa Wola przegrała 1:2 z Radomiakiem Radom.

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 1:2 (0:1).
0:1 Rossi Leandro 18, 0:2 Maciej Filipowicz 80, 1:2 Adrian Gębalski 90 z karnego.

Stal: Koncki - Mistrzyk (81 Adamski), Kolbusz, Korczyński, Gębalski, Dobkowski, Stelmach (46 Argasiński), Wójcik, Zawierucha (58 Piechniak), Żołądź, Dziubiński.

Radomiak: Szady - Kucharski, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski - Stanisławski (76 Cupriak), Kościelny, Bemba, Filipowicz (83 Spychała), Brągiel - Leandro (74 Agu).

W 18 minucie Rossi Leandro przejął piłkę na własnej połowie i po indywidualnej akcji pokonał Bartosza Konckiego.
W 80 minucie po kontrze, Kamil Cupriak zagrał do Macieja Filipowicza, który z kilku metrów skierował piłkę do siatki.
W 90 minucie Adrian Gębalski pokonał naszego bramkarza z rzutu karnego.

Materiał oryginalny: Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 1:2. - Echo Dnia Radomskie