Świetny mecz Broni Radom i wygrana z Koroną Ostrołęka

SzS
Kamil Czarnecki zdobywa gola na 4:1
Kamil Czarnecki zdobywa gola na 4:1 Joanna Gołabek
Piłkarze Broni Radom po bardzo dobrej grze pokonali lidera północnej czwartej ligi, Koronę Ostrołęka 6:1.

Broń Radom - Korona Ostrołęka 6:1 (5:1)
Bramki: Sala 5 z karnego, Wiktor Kupiec 12, Putin 25, Czarnecki 29, 34, Nogaj 54 - Kraska 39
Broń: Młodziński - Leśniewski, Wiktor Kupiec, Wojciech Kupiec, Wicik, Załęcki, Shkuratko, Sala, Nowosielski, Putin, Czarnecki oraz Grunt, Nogaj, Korcz, Imiela, Więcek.
- Jestem trochę zaskoczony bardzo dobrą postawą mojego zespołu, na tle rywala, który jest liderem czwartej ligi. Nie popadamy jednak w euforię i pracujemy dalej - mówi trener Artur Kupiec.
Broń zagrała koncertowo zwłaszcza w pierwszej połowie. Wysoko przycisnęła przeciwnika i już w 5 minucie sędzia podyktował rzut karny. Tym razem ten stały fragment egzekwował Dawid Sala i nie pomylił się. Zanim padł drugi gol, doskonałe okazje mieli Dominik Leśniewski i Kamil Czarnecki. Potem rozwiązał się worek z bramkami.
W 54 minucie wynik ustalił Przemysław Nogaj, a bramek dla Broni mogło paść więcej. Między innymi w słupek trafi Norbert Korcz.

Materiał oryginalny: Świetny mecz Broni Radom i wygrana z Koroną Ostrołęka - Echo Dnia Radomskie