Sześć goli w starciu Korony Ostrołęka z Warmią Grajewo [ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Korona Ostrołęka rozegrała drugi sparing w ramach przygotowań do wiosny w IV lidze mazowieckiej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po porażce z Olimpią Zambrów 3:5, tym razem pokonali czwartoligowca z Podlasia - Warmię Grajewo.

Do przerwy mieliśmy rezultat 2:2. Prowadzenie gospodarzom dał Jakub Laska, lecz przyjezdni zdołali strzelić dwie bramki i wyjść na prowadzenie. Na szczęście sprawy w swoje ręce wziął inny młody zawodnik Korony - Karol Macioch trzy minuty przed przerwą doprowadził do remisu. To dało podstawy do myślenia o zwycięstwie, a myśli te w czyn przemienili Maciej Staszczuk i Kamil Jastrzębski. W 75. i 76. minucie obaj wpisali się na listę strzelców i wynikiem 4:2 dla Korony zakończyło się całe spotkanie.

Za tydzień - 3 lutego - Korona zmierzy się na wyjeździe z ŁKS Łomża.

Korona Ostrołęka - Warmia Grajewo 4:2 (2:2)
Bramki: 8. Laska, 42. Macioch, 75. Staszczuk, 76. K. Jastrzębski - 31. Górski, 35. Kondratowicz

Korona: Skierkowski (46. Fuksiński) - Staszczuk, Jastrzębski D, Skorupka, Borkowski (46. Kowalczyk), Dzbeński (46. Jastrzębski K), Drężewski, Augustyniak (46. Gąska), Macioch, Laska, Olesiński.

Materiał oryginalny: Sześć goli w starciu Korony Ostrołęka z Warmią Grajewo [ZDJĘCIA] - Tygodnik Ostrołęcki