Maciej Lehmann
Mikael Ishak w meczu z Górnikiem Zabrze został zmieniony już w przerwie
Mikael Ishak w meczu z Górnikiem Zabrze został zmieniony już w przerwie Robert Woźniak
Wreszcie jest pozytywna wiadomość z Lecha Poznań. Kontuzjowany w meczu z Górnikiem Zabrze Mikael Ishak powinien być gotowy do gry po przerwie reprezentacyjnej. Wszystko wskazuje na to, że będzie do dyspozycji trenera Johna van den Broma na derbowy pojedynek z Wartą Poznań, który rozegrany zostanie 17 września na Enea Stadionie.

Trenerowi Lecha Poznań Johnowi van den Bromowi spadł duży kamień z serca

- Badanie, jakie przeprowadzono u Mikaela Ishaka po sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze (1:1), nie wykazało żadnego poważniejszego urazu. Kapitan Lecha Poznań powinien być gotowy do gry po przerwie reprezentacyjnej. W jej trakcie do treningów z zespołem ma wrócić szkocki obrońca Barry Douglas

- czytamy w komunikacje Lecha Poznań.

Mikael Ishak doznał urazu w meczu z Górnikiem Zabrze. Po jednym ze sprintów na bramkę gości, złapał się za pachwinę. Został zmieniony jeszcze przed przerwą.

- Na szczęście, wykluczono poważniejszy uraz. Mika będzie pracował pod okiem naszych fizjoterapeutów i po przerwie na kadrę powinien być gotowy do gry

- powiedział profesor Krzysztof Pawlaczyk, szef sztabu medycznego Kolejorza.

Podczas przerwy na kadrę, treningi indywidualne rozpocznie też pauzujący od kilku tygodni Barry Douglas. Lewy obrońca Elias Andersson będzie miał wreszcie zmiennika.