Trzecia liga. Czarni Połaniec - Karpaty Krosno 0:1. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę. Czerwoną kartkę dostał Mateusz Załucki

Dorota Kułaga
W sobotę Czarni Połaniec przegrali na własnym boisku z Karpatami Krosno 0:1.
W sobotę Czarni Połaniec przegrali na własnym boisku z Karpatami Krosno 0:1. Dorota Prokop
Nie wiedzie się w rundzie wiosennej piłkarzom Czarnych Połaniec. W sobotę przegrali na własnym boisku z Karpatami Krosno 0:1.

Porażka Czarnych Połaniec z Karpatami Krosno

Czarni Połaniec - Karpaty Krosno 0:1 (0:0)
Bramka: Jewhen Oberman 80.
Czarni: Paterek – Załucki, Bakowski, Kierys (61 Guca), Chmielowiec – Banik (64 Maj), Palonek (61 Gębalski), Wiktor (84 Mucha), Bawor, Smoleń – Kardyś.
Karpaty: Perchel – Oberman, Prytykowski, Duda – Nasalski, Akhmedow, Stasik, Maschenko (57 Radulj), Wajs – Demianenko (46 Djoulou), Sula (67 Wlaźlik).
Żółte kartki: Załucki, Bakowski, Kierys (Czarni), Prytykowski, Akhmedow, Maschenko, Demianenko, Djoulou (Karpaty).
Czerwona kartka: Załucki (Czarni, 65 minuta, za drugą żółtą).

Zobacz zdjęcia z meczu

Zwycięską bramkę goście zdobyli w 80 minucie. Jewhen Oberman, po dośrodkowaniu Karola Wajsa, strzałem głową z kilku metrów zaskoczył Bartosza Paterka.

Od 65 minuty Czarni grali w dziesiątkę, ponieważ drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Mateusz Załucki. Gospodarze mieli w tym spotkaniu bramkowe okazje. Dwa razy groźnie strzelał Michał Banik, ale Michał Perchel udanie interweniował.