Dwie asysty przy strzelonych golach dla Pilicy zaliczył Damian Winiarski.
Dwie asysty przy strzelonych golach dla Pilicy zaliczył Damian Winiarski. Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi pokonała 2:1 Wissę Szczuczyn.

Pilica Białobrzegi - Wissa Szczuczyn 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Marcin Rawski 13, 1:1 Wojciech Zalewski 17, 2:1 Bartłomiej Michalski 86.
Pilica: Adamczyk - Klinicki, Walasek, Karasek, Uziębło, Paterek (70 Niedziela), Rawski, Michalski, Imiołek (61 Zawadzki), Winiarski, Czarnecki.

W meczu dwóch beniaminków trzeciej ligi lepszy ten nasz - Pilica Białobrzegi.
W 13 minucie po zagraniu piłki przez Damiana Winiarskiego do Marcina Rawskiego, ten drugi pokonał Huberta Gostomskiego. Szybko goście wyrównali. Na zwycięską bramkę kibice na stadionie musieli czekać aż do 86 minuty, kiedy ponownie asystę zaliczył Damian Winiarski, a bramkarza Wissy pokonał Bartłomiej Michalski, technicznym strzałem z linii pola karnego.