Trzecia liga. Porażka Wisły Sandomierz ze Stalą w Rzeszowie 0:3 (ZDJĘCIA Z MECZU)

Fragment meczu, Stal - Wisła.
Fragment meczu, Stal - Wisła. Grzegorz Kapica, Nowiny 24 pl
W meczu 15 kolejki trzeciej ligi, Wisła Sandomierz przegrała 0:3 ze Stalą w Rzeszowie.

Stal Rzeszów - Wisła Sandomierz 3:0 (1:0),
1:0 Damian Kostkowski 28, 2:0 Wojciech Reiman 53, 3:0 Piotr Ceglarz 67,
Wisła: Janowski - Korona (69 Nogaj), Kolbusz, Konefał, Bażant, Piątkowski, Siedlecki, Kamiński (60 Poński), Ferens (46 Chorab), Sornat (60 Sudy), Putin (60 Piechniak).

- Gratuluje Stali Rzeszów, bo ten mecz wygrała zasłużenie. My po meczu pucharowym z Podbeskidziem Bielsko-Biała, po 120 minutach gry wyglądaliśmy słabo fizycznie. Nie zregenerowaliśmy się w takim stopniu, żeby dorównać rywalowi. Dodatkowo graliśmy w dziesiątkę od 40 minuty. Porażkę trzeba przyjąć na klatę, dalej trzeba trenować, grać. Jest dumny z zawodników, bo tak jak to było w meczu pucharowym także ze Stalą chcieliśmy grać w piłkę - mówił po meczu ze Stalą, Dariusz Pietrasiak, trener Wisły.

Podopieczni trenera Dariusza Pietrasiaka, piłkarze Wisły przez blisko dwa kwadranse pierwszej połowy meczu dotrzymywali kroku piłkarzom Stali.
W 28 minucie po rzucie rożnym, nasi piłkarze nie potrafili wybić piłki daleko od własnego pola karnego. W dużym zamieszaniu w polu karnym, z 10 metrów Przemysława Janowskiego pokonał mocnym strzałem pod poprzeczkę, Damian Kostkowski. W 40 minucie, drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Bażant i Wisła musiała grać w dziesiątkę.
Po zmianie stron, najpierw Wojciech Reiman, a później Piotr Ceglarz zdobyli dwie bramki.
W 88 minucie za faul naszego bramkarza na graczu Stali, sędzia podyktował rzut karny. Strzał Dominika Chromińskiego obronił Przemysław Janowski.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Trzecia liga. Porażka Wisły Sandomierz ze Stalą w Rzeszowie 0:3 (ZDJĘCIA Z MECZU) - Echo Dnia Świętokrzyskie