W piątek dwa ostatnie sparingi Korony Kielce na Cyprze

Marcel Olczyk
Piłkarze Korony Kielce w sobotę zakończą zimowe zgrupowanie w Ayia Napa na Cyprze. W piątek podopieczni Leszka Ojrzyńskiego rozegrają dwa mecze sparingowe: z czeską Duklą Praga i serbskim Slobodanem Uzice.

Sparing: Korona Kielce - Slovan Liberec 2:3

W najbliższą sobotę upłyną dwa tygodnie, od kiedy drużyna Korony Kielce rozpoczęła swoje zgrupowanie w Ayia Napa na Cyprze. Do tej pory kielczanie rozegrali trzy sparingi: z Mordowią Sarańsk wygrany 1:0, zremisowany 1:1 z Botewem Płowdiw oraz przegrany ze Slovanem Liberec 2:3.

Zanim złocisto-krwiści ruszą w sobotę w podróż powrotną do Kielc, to w piątek rozegrają jeszcze dwa sparingi: o godzinie 11. z Duklą Praga (6. miejsce w czeskiej ekstraklasie po rudzie jesiennej) i o 14.15 ze Slobodanem Uzice (7. miejsce w serbskiej ekstraklasie po jesieni). Większość piłkarzy ma zagrać przez całe 90 minut, a nie jak to było najczęściej do tej pory po połowie meczu.

źródło: Echodnia.eu