Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MATEUSZ KUPCZAK 6...

Warta Poznań wygrała po raz 10 w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Tym razem pokonany został Górnik Zabrze 2:1. Oceniamy piłkarzy Warty

Pomocnicy

MATEUSZ KUPCZAK 6

Pracował czasem jako dodatkowy obrońca. Do przerwy nie wyróżnił się niczym szczególnym i pracował głównie w defensywie. Natomiast po przerwie oddał świetny celny strzał i podwyższył prowadzenie. Zabrakło mu pressingu przy golu Jimeneza.

ŁUKASZ TRAŁKA 6

Zebrał kilka ważnych drugich piłek. Jak zwykle kluczowa postać środka pola. Mądrze się ustawia i pracuje w odbiorze. Cały czas imponuje dobrymi dograniami ze stojącej piłki. Prawdziwy lider zespołu Piotra Tworka.

JAN GRZESIK 7 (grał do 74. minuty)

Wrócił na skrzydło i był bardzo aktywny. Pomagał w defensywie, jak na prawego obrońcę przystało. Mógł lepiej dośrodkowywać, bo kilka razy tego brakowało z jego strony. Strzelił gola ze słabszej lewej nogi i zachował się jak prawdziwy jak prawdziwy snajper. Po przerwie skupił się głównie na defensywie i był mniej widoczny.

MACIEJ ŻURAWSKI 5 (grał do 74. minuty)

Nie kreował gry, ale z czasem się obudził. Miał problemy z utrzymaniem się przy piłce, a Górnicy radzili z nim sobie całkiem dobrze. Przed przerwą dał jedno dobre podanie. Miał też sytuację, ale dobrze wybronił ją Chudy. Fatalnie zepsuł jeden z ataków Zielonych. W drugiej połowie mógł mieć gola, ale jego uderzenie skończyło na słupku.

MAKANA BAKU 5

Pierwszy raz pokazał się po 20 minutach, ale jego dośrodkowanie przecięli obrońcy Górnika. W pierwszej połowie nie dał zbyt dużo w ofensywie. W drugiej połowie Warta mniej atakowała i było go mniej w grze.

Oceny piłkarzy Warty Poznań za mecz z Górnikiem Zabrze --->

Polecamy

IV LIGA PIŁKARSKA. Derby zachodniej Małopolski na jedno trafienie. Wyniki 29. kolejki