Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W emocjonującym meczu 1/8 Regionalnego Pucharu Polski Neptun...

Wielkie emocje w meczu 1/8 Regionalnego Pucharu Polski w Końskich. Czarni Połaniec wygrali 2:1 z Neptunem i fetowali awans [ZDJĘCIA, WIDEO]

W emocjonującym meczu 1/8 Regionalnego Pucharu Polski Neptun Końskie przegrał z Czarnymi Połaniec 1:2 (0:1). Prowadzenie dla trzecioligowych Czarnych uzyskał w 35 minucie Mateusz Załucki z rzutu karnego. W 47 minucie wyrównał Krzysztof Pach, a zwycięską bramkę dla zespołu z Połańca zdobył Damian Skiba w 77 minucie.
Spotkanie było szybkie, emocjonujące. Po przerwie posypały się żółte kartki. Czarni mieli okazje do zdobycia bramki, ale dwa razy po strzałach Rafała Michalika i Karola Karólaka piłka trafiała w słupek. Bliski wyrównania był natomiast Piotr Gardynik, ale w 80 minucie uderzył w poprzeczkę.
Neptun zagrał w składzie: Herda - Maciejewski, Skalski, Szymoniak, Dutkiewicz - Sroka (46. Pach), Szymkiewicz, Armata, Kwiecień (85. Płyta), Gardynik (81. Skoczylas) - Jamróz.
Czarni wystąpili w składzie: Borusiński - Wątróbski, Załucki, Witek, Janiec (61. Misiak) - Misztal, Michalik (90+2 Łąk), Krępa (76. Meszek), Karólak, Ryguła (60. Teklak)- Skiba.
Sędziowała: Anna Adamska.
Czarni cieszyli się więc z awansu do 1/4 rozgrywek. Zagrają ze zwycięzcą meczu GKS Rudki - Hetman Włoszczowa.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu Neptun - Czarni.