Wróbel: Po pierwszej połowie nie było hurraoptymizmu (WIDEO

Bartek Bara, T-Mobile Ekstraklasa/x-news
Tomasz Wróbel wystąpił dzisiaj na pozycji wysuniętego napastnika i zdobył jedyną bramkę dla zespołu gospodarzy na 1:0. Mimo tego Paweł Sobolewski wyrównał, wykorzystując rzut karny i ostatecznie GKS podzielił się punktami z Koroną w Bełchatowie. - Można powiedzieć, że to punkt zdobyty i dwa stracone jednocześnie - stwierdził po meczu Tomasz Wróbel.

- Można powiedzieć, że to punkt zdobyty i dwa stracone jednocześnie. Mimo tego, że mieliśmy swoje szanse i prowadziliśmy 1:0, mogliśmy stworzyć sobie lepsze sytuacje i strzelić drugą bramkę, wtedy może mógłbym powiedzieć, że zdobywamy 3 punkty, ale niestety zdobywamy jeden i z tego też trzeba się cieszyć - powiedział po meczu z Koroną Tomasz Wróbel, piłkarz GKS Bełchatów.

W pierwszej połowie Brunatni często gościli pod bramką Zbigniewa Małkowskiego, natomiast w drugiej nieco spuścił z tonu. - Wychodząc na drugą połowę wiedzieliśmy w jakim momencie jesteśmy, taką samą sytuację wyjściową mieliśmy w drugiej połowie w meczu ze Śląskiem, także dzisiaj nie było jakiegoś hurraoptymizmu, była koncentracja i wyglądało to dobrze. Popełniliśmy jednak błąd przy rzucie karnym, który chyba był, ale wiele było takich sytuacji w których piłkarze Korony się kładli i w końcu ten karny został podyktowany - stwierdził Wróbel.