Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bartosz Mrozek 3...

Wstyd i katastrofa Lecha Poznań. Kto się tego spodziewał? Oto oceny zawodników Kolejorza w meczu z Puszczą

BRAMKARZ I OBROŃCY

Bartosz Mrozek 3
Przy stracie pierwszej bramki dołożył swoją cegiełkę, "wypluwając" futbolówkę pod nogi Jordana Majchrzaka. Podczas strzału na 2:0 nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Golkiper Kolejorza nie pomógł jednak swojej drużynie w zdobyciu choćby punktu przeciwko ekipie, która nie wygrała w 2024 roku ani jednego ligowego spotkania.

Joel Pereira (grał do 60. minuty) 3
Mecz z Pogonią był chyba wypadkiem przy pracy. Każdy myślał, że jego wejście "smoka" będzie zwiastowało jedynie wzrost formy. Tak jednak nie było. Jego dośrodkowania były niedokładne, tak jak w wielu meczach w tym sezonie.

Bartosz Salamon 4
Starał się wyprowadzać ataki Kolejorza, lecz robił to bardzo nieskutecznie. Sporo ryzykował, bo Puszcza była nieźle zorganizowana jeśli chodzi o grę z kontrataku. Tak było pod koniec pierwszej połowy, gdy gospodarze stworzyli akcję, która powinna zakończyć się golem na 3:0.

Miha Blazić (grał do 46. minuty) 2
Przegrał pojedynek główkowy w środkowej, przyczyniając się do straty bramki. W pierwszym spotkaniu z niepołomiczanami również miał udział przy utracie gola. Bardzo słaby występ Słoweńca. Zmieniony w przerwie.

Barry Douglas 3
Gdyby nie Szkot, Kolejorz w 2. minucie przegrywałby 0:1. Ten jednak był ustawiony idealnie na linii. Przy straconym drugim golu już miał swój udział. Nie upilnował Craicuna, który z łatwością doszedł do futbolówki i trafił po długim słupku.

Zobacz kolejne oceny piłkarzy Lecha --->

Kibice wybrali. Napastnik Wisły Kraków Angel Rodado z bramką kolejki

Ważny zawodnik City już nie zagra w tym sezonie. The Citizens wciąż walczą o 2 trofea