(ZDJĘCIA) 1. liga kobiet. Hydrotruck Radom pokonał Spartę Daleszyce

SzS
Aleksandra Zielińska asystowała przy pierwszej bramce
Aleksandra Zielińska asystowała przy pierwszej bramce Joanna Gołabek
W meczu I ligi piłki noznej kobiet, Hydrotruk Radom pokonał ekipę Sparty Daleszyce.

Hydrotruck Radom - Sparta Daleszyce 3:0 (2:0)

Bramka: Szydło 3, Płóciennik 38, 58
Hydrotruck: Gocel (84 Wicik) - Zielińska, Stasikowska (69 Stasikowska), Szydło (86 Wnukowska), Płóciennik, Mućka, Bińkowska, Barczak, Rosińska (68 Mazurkiewicz), Karoń (72 Kosiarska), Chmura.

Już w 3 minucie z prawej strony Aleksandra Szydło dostała piłkę na głowę i sprytnym strzałem przelobowała bramkarkę.
Hydrotruck przeważał, a już w 13 minucie powinno być 2:0. Karolina Barczak głową uderzyła minimalnie nad poprzeczką. Chwilę później z dystansu minimalnie spudłowała Natalia Stasikowska.

W 38 minucie udało się wreszcie podwyższyć. Monika Płóciennik wykorzystała dobre dośrodkowanie i głową w podobnym stylu co Szydło, trafiła do siatki.

Tempo gry po przerwie spadło, ale radomianki cierpliwie czekały na kolejny błąd przeciwniczek. Ten przydarzył się w 58 minucie. Monika Płóciennik z lewej strony wbiegła z piłką i uderzyła mocno po ziemi. Radomianki miały jeszcze kilka dogodnych okazji do podwyższenia rezultatu, ale wynik się nie zmienił.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani