Wiktor Gumiński
Kamil Nitkiewicz będzie teraz pauzować za kartki.
Kamil Nitkiewicz będzie teraz pauzować za kartki. Oliwer Kubus
Piłkarze MKS-u Kluczbork zremisowali na wyjeździe 1-1 z ROW-em Rybnik w meczu 29. kolejki. Pozostał żal, ponieważ niemal przez cały mecz prowadzili.

Spotkanie rozpoczęło się dla naszego zespołu wybornie, ponieważ już w 11. minucie gola zdobył dla niego Litwin Donatas Nakrosius. Jego trafienie niemal do samego końca dawało MKS-owi bezcenne trzy punkty.

Wszystko zmieniło się jednak w 86. minucie. Wprowadzony chwilę wcześniej Paweł Kubiak sfaulował we własnym polu karnym jednego z rywali, a z 11 metrów nie spudłował doświadczony Mariusz Muszalik.

Poza zgubieniem dwóch punktów, równie złą wieścią dla ekipy z Kluczborka była utrata Kamila Nitkiewicza. Dostał on w Rybniku 12. żółtą kartkę, przez co nie wystąpi w dwóch następnych meczach.

ROW Rybnik - MKS Kluczbork 1-1 (0-1)
Bramki: 0-1 Nakrosius - 11., 1-1 Muszalik - 86. (karny).
ROW: Rosa - Krotofil, Kujawa, Jary, Kalisz (46. Dudzik) - Spratek, Wasiluk (46. Koch), Muszalik, Musiolik (79. Jaroszewski), Tkocz - Brychlik. Trener Roland Buchała.
MKS: Majchrowski - Orłowicz, Brodziński, Klepczyński, Nitkiewiczl - Baraniak (85. Kubiak), Deja, Nakrosius, Zaradny (70. Zieliński) - Jonkisz (74. Glanowski), Antkowiak. Trener Jan Furlepa.
Żółte kartki: Krotofil, Jaroszewski - Brodziński, Nitkiewicz, Kubiak, Jonkisz.

Materiał oryginalny: 2 liga. MKS Kluczbork znów nie wykorzystał szansy na zwycięstwo. Tylko zremisował z ROW-em Rybnik - Nowa Trybuna Opolska