2 liga. Stal Stalowa Wola pokonała Wisłę Puławy!

Łukasz Myszka
Stal Stalowa Wola wygrała w Puławach z Wisłą.
Stal Stalowa Wola wygrała w Puławach z Wisłą. Dominika Przybyło
W meczu 9. kolejki 2. ligi Stal Stalowa Wola pewnie pokonała na wyjeździe Wisłę Puławy 2:0. To kolejne zwycięstwo Stalówki, która pokazuje że jest silnym zespołem i może liczyć się w walce o awans.

Pierwszą bramkę dla Stali strzelił w 34. minucie Mikołajczak, który bardzo dobrze zachował się pod polem karnym gospodarzy i pewnie umieścił futbolówkę w siatce. Dopełnieniem zwycięstwa była bramka strzelona przez niesamowicie spisującego się w stalowowolskim zespole Sekulskiego w 51. minucie spotkania, dla którego był to już szósty gol w rozgrywkach 2. ligi.

Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)
Bramki: 34' Mikołajczak, 51' Sekulski

Kartki: 66' Martuś, 73' Edwrads, 90+1' Budzyński (Wisła) – 10' Bartkiewicz, 59' Tur (Stal)

Wisła Puławy: 33. Leszczyński – 2. Edwards (87' Kalita), 3. Pielach, 13. Budzyński, 15. Barański, 24. Lisiecki (58' Charzewski), 19. Gorskie, 23. Machalski, 10. Filipov (56' Maksymiuk), 5. Sedlewski, 14. Martuś (70' Szczotka).

Stal Stalowa Wola: 1. Wietecha – 3. Czarny, 7. Kantor, 10. Łanucha (78' Płonka), 11. Bartkiewicz, 14. Tur (89' Samołyk), 17. Argasiński, 20. Mikołajczak (74' Wrona), 21. Bogacz, 22. Sekulski (87' Kałat), 25. Giel.

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski, Kamil Wójcik, Paweł Smyk (Biała Podlaska)