2 liga. Stalówka zremisowała z Kotwicą Kołobrzeg

Łukasz Myszka
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola Dominika Przybyło
W meczu 12. kolejki 2. ligi Stal Stalowa Wola zremisowała przed własną publicznością z Kotwicą Kołobrzeg 2:2. W tym meczu mogliśmy zobaczyć sporo walki, ambicji a przede wszystkim ciekawych akcji, po których oglądaliśmy gole. Znów dobrze w bramce spisał się Tomasz Wietecha, który obronił rzut karny.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Tomasz Płonka już w 7. minucie po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego wpisał się na listę strzelców. W 23. minucie meczu jedenastkę zmarnował Poznański, który mógł doprowadzić do wyrównania i strzału kontaktowej bramki. Jednak tuż przed przerwą, w 43. minucie bramkę "stadiony świata" zalicza Patryk Skórecki, który niesamowitym strzałem z okolic 35 metrów umieścił piłkę w siatce golkipera gości, który jedynie odprowadził piłkę wzrokiem.

W 72. minucie kolejna bramka dla przyjezdnych, a do sprawozdania wpisuje się Tomasz Rydzak. W 87. minucie bardzo pechowe trafienie do własnej bramki zalicza Poznański, który na początku spotkania nie wykorzystał "11".

Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 2:2 (1:1)

Bramki: 7' Płonka, 87' Poznański (sam) - 43' Skórecki, 79' Rydzak

Kartki: 45+1' Łanucha, 58' Tur (Stal) – 8' Kokosiński (Kotwica)

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Czarny, Kantor, Łanucha, Bartkiewicz, Tur(61'Pigan), Argasiński(90+2'Samołyk), Płonka(68'Michałek), Bogacz, Sekulski, Giel(46'Kałat).

Kotwica Kołobrzeg: Kamola – Chruściński, Poznanski, Kokosiński, Cebulski, Pietras, Mularczyk(88'Korczyński), Skórecki(90+3'Duwe), Rydzak(81'Bejuk), Biegański(73'Ropiejko), Danilczyk.