3. liga. Mecz Pilicy Białobrzegi z Legionovią Legionowo. Dużo zdjęć

Maciej Kwiatkowski
Mecz Pilicy z Legionovią miał niecodzienny przebieg
Mecz Pilicy z Legionovią miał niecodzienny przebieg Maciej Kwiatkowski
Huśtawka nastrojów towarzyszyła kibicom Pilicy Białobrzegi w rywalizacji z Legionovią Legionowo. Dość długo fani byli zadowoleni, bowiem ich ulubieńcy prowadzili, ale obiekt opuszczali w minorowych nastrojach.

Porażka Pilicy na własne życzenie

Nie udało się zawodnikom Pilicy zdobyć pierwszego w sezonie kompletu punktów. Po porażce i dwóch remisach, wszystko wskazywało na to, że podopieczni Marcina Sikorskiego w końcu wygrają. Zwłaszcza, że przez 80 minuty gry z Legionovią to popularni "Gęsiarze" prowadzili 1:0. Ponadto białobrzeżanie grali w przewadze jednego zawodnika, bo czerwona kartkę - jeszcze w 1. połowie gry, zobaczył Paweł Błesznowski.

Niestety dwa ostatnie gole w meczu uzyskali rywale z Legionowa, a co ciekawe golkipera Michała Jerke pokonali zawodnicy wprowadzeni na plac gry po przerwie. Nic więc dziwnego, że po meczu trener Marcin Sikorski był wściekły na swoich podopiecznych. Ci zresztą sami opuszczając murawę z opuszczonymi głowami, byli świadomi, że przegrali mecz na własną prośbę, oddając rywalom inicjatywę.

Na rozpamiętywanie, na szczęście nie będzie dużo czasu, bo już w niedzielę Pilica na wyjeździe zagra w Białymstoku. Tam jej rywalem będę rezerwy Jagielloniii.