Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Nieudany debiut w roli beniaminka zaliczyła Polonia Nysa....

3 liga piłkarska. Zobacz raporty z występów naszych drużyn [1. KOLEJKA]

Polonia Nysa

Nieudany debiut w roli beniaminka zaliczyła Polonia Nysa. Przegrała ona na własnym boisku z Foto-Higieną Gać 1-2.

Kluczowe momenty:
Pierwsza połowa nie układała się szczególnie pomyślnie dla nysan. Nie minął jeszcze kwadrans spotkania, a już musieli oni odrabiać straty. Do bramki piłkę skierował wtedy Łukasz Chodyga, tyle ... że do tej niewłaściwej. Niefortunnie przyłożył głowę przy dobrze bitym przez gości rzucie rożnym i kompletnie zaskoczył bramkarza Polonii Piotra Kowalczyka.

W drugiej połowie gospodarze spisywali się już znacznie lepiej i to oni mieli zdecydowaną optyczną przewagę. Udokumentowali to w 62. minucie, kiedy świetna akcja dwójki skrzydłowych zakończyła się wyrównującym trafieniem. Patryk Ostrowski po ścięciu do środka wykonał idealne prostopadłe podanie do Daniela Golusa, a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi rywali.

Mimo posiadania inicjatywy, ekipa z Nysy boleśnie odczuła, jak dużo może kosztować moment nieuwagi. W 73. minucie przyjezdni wykorzystali błąd obrońców i po raz drugi nie dali już sobie odebrać prowadzenia.

Koniec ery Kloppa w Liverpoolu. The Reds pod wodzą Niemca zapisali się w historii

Puchar Tymbarku wkracza w decydującą fazę. Czas na Mazowiecki Finał Wojewódzki!

Real Madryt osłabiony w finale Ligi Mistrzów. „Chuchu” nie zdąży wyleczyć kontuzji