3 liga. Rezerwy Legii wygrywają w Radomiu

Szymon Janczyk
Podobnie jak pierwsza drużyna, zwycięstwo odnieśli dziś piłkarze Legii II Warszawa. Rezerwy mistrza kraju przyjechały do Radomia, gdzie ich rywalem była miejscowa Broń. Mecz przy Narutowicza zakończył się wygraną gości 3:1.

Pierwszą wygraną na swoim koncie zapisali piłkarze rezerw Legii Warszawa. Po porażce z drugim zespołem Pogoni Siedlce legioniści przyjechali do Radomia na mecz z Bronią. Gospodarze mimo dobrego sezonu przygotowawczego i ciekawych transferów nie dali rady wzmocnionej zawodnikami pierwszego składu drużynie z Warszawy. Do przerwy przegrali już 0:2. W drugiej połowie udało się im trafić do siatki rywala, jednak było to jedynie honorowe trafienie. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Bartczak. Tym samym Legia awansowała z 15 na 2 miejsce w tabeli 3 ligi łódzko-mazowieckiej.

Broń Radom - Legia II Warszawa 1:3 (0:2)
Skórnicki (62. min.) - Kopczyński (22. min.), Piech (41. min.), Bartczak (90. min.)

Broń: Wnukowski - Ankurowski (81' Rdzanek), Skórnicki, Gorczyca Wieczorek (75' Nogaj), Bojek (57' Bouchniba), Sałek, Titunin (58' Książek), Leśniewski, Marczak, Nowosielski.

Legia II: Budziłek - Grzesik, Lewczuk, Wieteska, Misiak - Ryczkowski (83' Turzyniecki), Kalinkowski (76' Bielik), Kopczyński, Moneta (90' Bartczak) - Szwoch (64' Kurowski) - Piech.