4 liga. Dziesiąty remis Sanoka! Ekoball Stal wywiozła punkt z Wiązownicy

arb
Jesienią w Sanoku także był remis 1:1.
Jesienią w Sanoku także był remis 1:1. Tomasz Sowa
KS Wiązownica nie odniósł trzeciego zwycięstwa z rzędu, bo przyjechał do niego mistrz remisów - Ekoball Stal Sanok. Obie ekipy podzieliły się punktami remisując 1:1.

Po ostatnich dwóch zwycięstwach gospodarze chcieli pójść za ciosem i zaksięgować kolejny komplet punktów. Przez długi okres gry sztuka ta im się udawała, bowiem po niespełna pół godzinie gry objęli prowadzenie. Wyszli z szybką kontrą, Konrad Buć wpadł w pole karne i z zerowego kąta zaskoczył bramkarza gości.

Goście zdołali wyrównać w 69. minucie. Po wrzutce z lewej strony z futbolówką minął się bramkarz Wiązownicy i Bartosz Sieradzki trafił do siatki. Obie drużyny miały jeszcze swoje okazje na gole, lecz musiały zadowolić się punktem.

KS Wiązownica - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Buć 28, 1:1 Sieradzki 69.

Wiązownica: Michałowicz 5 – Bartnik 6, Fedor 6, Sokolenko 6, Raba 6 – Lorenc 6, Daniel 6, Bałanda 6 (60 R. Gil), Nowak ż 6 (60 A. Gil), Soczek 6 (80 Gliniak) – Buć 6. Trener Valerij Sokolenko.

Ekoball: Krzanowski 6 – Ząbkiewicz 3 żżcz [85], Kokoć 6, Adamiak 6, Wójcik 6 – Tabisz 6, Lusiusz ż 6, Femin 6 (60 Jaklik), Posadzki 6 (75 K. Słysz), Kuzio 6 (46 Sieradzki) – Sobolak 6. Trener Mateusz Ostrowski.

Sędziował Wolan 6 (Tarnobrzeg). Widzów 50.

OPINIE

Mateusz Ostrowski, trener Ekoballu StaliW drugiej połowie graliśmy ofensywniej, stwarzaliśmy sobie sytuacje. Mogliśmy się pokusić o drugie trafienie, lecz zabrakło szczęścia.

Valerij Sokolenko, trener WiązownicyMieliśmy przewagę, sytuacje a znów nie potrafimy zdobyć więcej goli od przeciwnika, który nie stworzył za bardzo okazji a zdołał trafić do naszej siatki. Po stracie gola mieliśmy sytuacje, jednak dobrze spisywał się bramkarz Stali.