Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Po słabej pierwszej połowie mało kto się spodziewał czterech...

4 liga. Polonia Przemyśl pokonała Stal II Stalowa Wola 3:1. To pierwsze zwycięstwo przemyślan [ZDJĘCIA]

Po słabej pierwszej połowie mało kto się spodziewał czterech trafień po końcowym gwizdku.

Już w 48. min Kamil Janas mógł pokonać Macieja Siudaka, ale z bliska uderzył wprost w golkipera gości. Niedługo potem swoją okazję miał Jakub Głuszko. W 64. min Paweł Piątek dostał piłkę w prawym narożniku "szesnastki", szybko zabrał się z piłkę i strzałem od słupa otworzył wynik meczu.

W 78. min lepiej strzelić mógł Grzegorz Gielarowski. Dwie minuty później Patryk Broda wypatrzył Piątka, podał mu na wolne pole, a napastnik gospodarzy dopełnił formalności. Rozluźnienie w ustawieniu Polonii wykorzystał Kacper Piotrowski i po ładnej akcji zdobył bramkę na 2:1. W końcówce Krystian Kazek obsłużył Piątka i ten drugi mógł się cieszyć z klasycznego hat tricka.

Po rozegraniu już siedmiu meczów Polonia wygrała pierwszy raz. Drugą Stal pierwszy raz prowadził Piotr Piechniak.

Polonia Przemyśl - Stal II Stalowa Wola 3:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Piątek 64, 2:0 Piątek 80, 2:1 Piotrowski 83, 3:1 Piątek 87.

Polonia: Kuźma 6 – Kuźniar 6, Broda 6, Czuryk 5, Adamski 5 (46 Gielarowski 5), Kowalski 6, Kazek 7, Głuszko 7 (83 Solarz), Błahuciak 6 żk, Janas 5 żk (61 Łoś), Piątek 9 (90 Babiarz). Trener Piotr Cisek.

Stal II: Konefał 6 (46 Siudak 4) – Buczek 5, Moskal 5, Stępniowski 5 żk, Marut 5 (65 Tłuczek), Bosak 5, Kuchyt 5 (77 Kaleta), Ciepiela 5, Piotrowski 6 żk, Czerepak 5, Szifer 5. Trener Piotr Piechniak.

Sędziował Kijowski 7 (Krosno). Widzów 100.