Miłosz Bieniaszewski
Waldemar Złotek zdobył zwycięską bramkę dla Wisłoka Wiśniowa w meczu z Igloopolem Dębica Krzysztof Kapica
Wisłok Wiśniowa rzutem na taśmę zapewnił sobie wygraną w starciu z Igloopolem Dębica.

Wisłok Wiśniowa w końcówce pierwszej połowy stracił dwie bramki i wydawało się, że znalazł się na kolanach.

Po przerwie już w 48. minucie czerwoną kartką ukarany został Syguła i goście musieli grać w osłabieniu. Miejscowym dodało to animuszu i w końcu dopięli swego. Dwukrotnie w zamieszaniu pod bramką dębiczan znalazł się Michał Szymański i najpierw zdobył gola kontaktowego, a następnie wyrównującego. Wychowanek Stali Rzeszów miał również udział przy zwycięskiej bramce, kiedy idealnym podaniem obsłużył Waldemara Złotka.

- Po takim meczu człowiek najchętniej tylko by przeklinał - krótko stwierdził Bartosz Zołotar, trener Igloopolu.

Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica 3:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Wanat 41, 0:2 Machnik 45+1-karny, 1:2 M. Szymański 70, 2:2 M. Szymański 87, 3:2 Złotek 90+4.

Wisłok: Wieczerzak 5 – Kopeć 6 (85 K. Szymański), Kuta ż 7, Kocój ż 6, S. Boruta 7 - M. Szymański ż 9, Rutyna 6 (63 Skała 7), Stanisz 6 (63 Zimny 7), Guzek ż 6, Maślany 6 – Złotek ż 6. Trener Krzysztof Korab.

Igloopol: Psioda 6 – Darłak 6, Socha 7, Wanat 7, Stefanik 6 (88 Brzostowski) – Janus 6, Machnik 6 (65 D. Rokita ż), Syguła cz [48, faul taktyczny] 0, P. Nalepka 6 (70 T. Nalepka ż), Lamparty 5 – K. Rokita 5 (85 Żydek). Trener Bartosz Zołotar.

Sędziował Szydełko 5 (Rzeszów). Widzów 200.

POPULARNE NA NOWINY24/SPORT:

Materiał oryginalny: 4 liga. Wisłok Wiśniowa odwrócił losy meczu i w końcówce zapewnił sobie wygraną w meczu z Igloopolem Dębica - Nowiny