Armenia - Kazachstan LIVE! Mecz najsłabszych drużyn grupy E

pi
Szymon Starnawski /Polska Press
W pierwszym dzisiejszym meczu grupy E Armenia podejmie Kazachstan. Na co dzień takie starcie nie ma prawa nas interesować, ale mecz grupowych rywali reprezentacji Polski dobrze będzie obejrzeć i śledzić na GOL24.pl!

Armenia - Kazachastan Relacja minuta po minucie na GOL24.pl

Mecz Armenia - Kazachstan zapowiada się najmniej emocjonująco z wszystkich trzech spotkań grupy E. Nie może być inaczej, skoro mowa o dwóch ostatnich drużynach w tabeli. Zajmujący szóstą pozycję Kazachstan zdobył dwa punkty i zarazem sprawił dwie niespodzianki. W meczu otwierającym eliminacje podzielił się punktami z Polską, a w październiku bezbramkowo zremisował z Rumunią. Dwa remisy zanotował u siebie, co nie może dziwić. Gra na sztucznej nawierzchni jest dużym ułatwieniem dla piłkarzy reprezentacji Kazachstanu, a o czym boleśnie przekonała się nasza reprezentacja.

Armenia - Kazachstan w Polsat Sport News

Ormianie są sprawcami największej niespodzianki w tej grupie. W ostatnim eliminacyjnym meczu pokonali Czarnogórę 3:2, a zwycięską bramkę w trzeciej minucie doliczonego czasu zdobył Gevorg Ghazaryan. Czy dzisiejszy triumf Armenii będzie niespodzianką? Gospodarze są faworytem tego spotkania i inny wynik niż ich zwycięstwo będzie odbierane jako niespodzianka.

Armenia - Kazachstan w GOL24.pl!

Teoretycznie obydwie reprezentacje mają szansę na awans do Mistrzostw Świata w Rosji. Do rozegrania zostało sześć spotkań, w których można zdobyć osiemnaście punktów. To tyle teorii. W praktyce zajęcie miejsca na podium grupy E przez Armenię lub Kazachstan zostałoby odebrane jako wielka niespodzianka. Gdy jednak przyjrzymy się dotychczasowym wynikom Ormian zobaczymy, że oprócz wysokiej porażki z Rumunią (gra w dziesięciu od trzeciej minuty meczu) to o przegranych z Danią i Polską decydowała jedna bramka. Wszyscy doskonale pamiętamy męki, które przechodziła reprezentacja Polski i bramce Roberta Lewandowskiego w doliczonym czasie gry. Zwycięstwo z Czarnogórą na pewno dodało gospodarzom dzisiejszego meczu dużo pewności siebie i pobudziło nadzieję na osiągnięcie dobrego wyniku w grupie E.

Armenia - Kazachstan Gdzie oglądać?

Mecz Armenia - Kazachstan będzie można obejrzeć w Polsat Sport News. Transmisja rozpocznie się o 18:00. Relację ''minuta po minucie'' z tego spotkania przeprowadzi GOL24.pl!