Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Lech Poznań w Wiedniu zmarnował szansę, aby zakwalifikować...

Austria Wiedeń - Lech Poznań 1:1. Błąd Rebocho pozbawił Lecha awansu. Tak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań

Lech Poznań w Wiedniu zmarnował szansę, aby zakwalifikować się już w czwartkowy wieczór do fazy pucharowej. Zremisował z Austrią 1:1, choć przez długie minuty miał całkowitą kontrolę nad słabo grającymi gospodarzami. Kolejorza na prowadzenie wyprowadził tuż po przerwie Mikael Ishak, ale w 70 min Rebocho popełnił fatalny błąd, który wykorzystał Can Celes. A, że Hapoel zremisował z Villarreal wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Tak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań.

Tak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań ---->

Polecamy

Sytuacja jest beznadziejna. Miłosz Trojak i Kamil Kuzera po meczu Korona - Piast

Sześć goli w hicie Premier League. Liverpool rozbił Tottenham

Legia rozbita przy Łazienkowskiej. Kompromitacja Wojskowych w bardzo ważnym meczu