Bramka i asysta Guerriera w Pucharze Karaibów

mgs
Wilde-Donald Guerrier
Wilde-Donald Guerrier Andrzej Banaś / Gazeta Krakowska
Piłkarz Wisły Kraków, Wilde-Donald Guerrier, zdobył bramkę i zaliczył asystę w meczu reprezentacji Haiti, która mierzyła się z Barbadosem w ramach rozgrywek Pucharu Karaibów.

Przerwa w ligowych rozgrywkach jest szansą ekstraklasowiczów na występy w reprezentacjach narodowych. Wilde-Donald Guerrier na co dzień występujący w Wiśle Kraków zagrał w barwach Haiti w meczu Pucharu Karaibów przeciwko ekipie Barbadosu.

Haiti wygrało z Barbadosem 4:2, a Guerrier przebywał na boisku przez 79 minut. W tym czasie zdołał zdobyć bramkę i zaliczyć asystę.

Reprezentacja Haiti w kolejnym meczu eliminacji Haiti zagra z reprezentacją Saint Kitts i Nevis, a aktualnie jest liderem grupy 8.