Brożek po remisie z Górnikiem: Graliśmy bardzo słabo

Franciszek Liśkiewicz
Wiślacy wychodząc z szatni nie byli w dobrych humorach
Wiślacy wychodząc z szatni nie byli w dobrych humorach Franciszek Liśkiewicz
W piątkowym spotkaniu pomiędzy Wisłą Kraków a Górnikiem Zabrze padł remis 1:1. Napastnik gospodarzy, Paweł Brożek, wychodząc z szatni z dużym niesmakiem wypowiadał się na temat gry jego zespołu. Wiślacy zagrali najgorszy mecz odkąd drużynę przejął Kazimierz Moskal.

Paweł Brożek: Graliśmy bardzo słabo, szczególnie w pierwszej połowie. Nie potrafiliśmy sobie nic stworzyć, a po zdobytej bramce oddaliśmy inicjatywę. Szybko traciliśmy piłkę. W naszym wykonaniu to była swego rodzaju gonitwa, bo tak naprawdę biegaliśmy za piłką, zamiast nią grać. Szkoda, że nie potrafiliśmy iść za ciosem, bo to był nasz problem. Niepotrzebnie się wycofaliśmy i stąd te późniejsze kłopoty. Dopiero po stracie bramki ruszyliśmy do ataku, czego nie robiliśmy w pierwszej połowie. Nie wiem czemu zagraliśmy dzisiaj tak słaby mecz, pierwszą część gry na pewno będziemy musieli przeanalizować. W Bielsku zagramy jednak o trzy punkty.