Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MICKEY VAN DER HART – bez oceny (grał do 22. minuty)...

Co za wieczór, co za noc! Lech Poznań rozbił Wisłę Kraków 5:0. Oceniamy lechitów za świetny mecz przy Bułgarskiej

BRAMKARZ I OBROŃCY

MICKEY VAN DER HART – bez oceny (grał do 22. minuty)
Niestety szybko doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Najprawdopodobniej to problem z mięśniem.

JOEL PEREIRA 7
Po niemrawym początku się rozkręcił. Nie popełniał błędów. Potem grał coraz lepiej i miał sporo dobrych zagrań. Pewny punkt defensywy.

BARTOSZ SALAMON 8
Wygrał kilka ważnych główek. Rządził w powietrzu. W drugiej połowie z Satką nie pozwolili Wiśle na nic w ataku.

LUBOMIR SATKA 7
Zanotował wiele odbiorów, ale też przegrał kilka główek z Brownem Forbsem. Grał bardzo pewnie. Kilka razy wyprowadził ciekawie piłkę.

PEDRO REBOCHO 9
Był czujny. Dobrze asekurował. Starał się nie popełniać błędów i grał prosto. Rzadko się podłączał w pierwszej połowie, a jak to zrobił, to popisał się asystą w premierowym meczu w Lechu. Potem po wejściu dołożył jeszcze premierowego gola po pięknej akcji. Co za debiut! Na jego stronie rywale nie mieli grania, a tam był przecież Yeobah.