Bartosz Wartałowicz
Czarni Połaniec pokonali Wisłokę Dębica 3:1.
Czarni Połaniec pokonali Wisłokę Dębica 3:1. Czarni Połaniec
Czarni Połaniec pokonali w wyjazdowym meczu Wisłokę Dębica 3:1. Zespół z powiatu staszowskiego przygotowuje się do startu 3 ligi grupy 4. O zmianach kadrowych opowiedział nam trener Michał Szymczak.

Wygrana Czarnych Połaniec z Wisłoką Dębica

Wisłoka Dębica - Czarni Połaniec 1:3
Bramki: Zawodnik testowany, Oskar Łąk, Arleison Martinez.

Mecz kontrolny, pomiędzy Wisłoką a Czarnymi rozgrywany był w trzech tercjach, po 35 minut każda. Trener Czarnych - Michał Szymczak testował dwóch bramkarzy, dwóch środkowych obrońców, dwóch skrzydłowych i dwóch zawodników w środku pola.

To są prawie już nasi zawodnicy. Czekamy na przesłanie papierów przez kluby, z którymi jesteśmy dogadani. Na dniach powinny dopiąć się transfery przed ligą

- powiedział szkoleniowiec zespołu z Połańca.

Jedną z bramek zdobył Arleison Martinez. Trener Szymczak jest zadowolony, że Kolumbijczyk zdecydował się zostać w Połańcu na kolejny sezon. Były zawodnik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski czy Łysicy Bodzentyn zdobył 5 goli w 13 meczach poprzedniego sezonu 3 ligi.

Zobaczcie zdjęcia z meczu

Trener Czarnych Połaniec jest zadowolony z formy swoich zawodników przed startem ligi. Oprócz wygranej z Wisłoką, zespół z powiatu staszowskiego ograł 2:0 rezerwy Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, zremisował 4:4 ze Starem Starachowice i rozgromił 10:0 Lechię Sędziszów Małopolski.

Jestem zadowolony, bo kończymy najtrudniejszy okres przygotowań. W tej ostatniej tercji widać było, że chłopaków nogi nie niosły, ale to taki etap tego okresu przed ligą. Teraz zawodnicy schodzą z obciążeń i skupiamy się na ostatnim meczu z Moravią Anna-Bud Morawica

- powiedział trener Michał Szymczak.

Przed Czarnymi Połaniec jeszcze jeden mecz kontrolny. W sobotę 29 lipca zmierzą się z Moravią Anna-Bud Morawica - wiceliderem Hummel 4 Ligi w minionym sezonie. Rozgrywki 3 ligi Czarni zainaugurują 5 sierpnia na własnym stadionie, a rywalem drużyny Michała Szymczaka będzie Świdniczanka Świdnik. Godzina spotkania jeszcze nie została ustalona.