Dwie różne połowy i osiem goli w sparingu OKS-u Opatów z Cukrownikiem Włostów

Kamil Jóźwik
Kamil Markiewicz
W ostatnim meczu kontrolnym, przed rozpoczęciem rundy wiosennej, piątoligowy OKS Opatów pokonał w Ożarowie występującego w B klasie Cukrownika Włostów 5:3 (5:0).

Spotkanie miało dwa oblicza. - Od 25 minuty w zasadzie każdy strzał piłkarzy z Opatowa kończył się golem. Nasz bramkarz tłumaczył to oślepiającym słońcem. Po przerwie zagraliśmy już nieporównywalnie lepiej. Dla nas, na tydzień przed ligą, mecz z zespołem grającym o dwie klasy wyżej, był bardzo dobrym przetarciem. Szkoda tylko, że nasz zespół zdecydował się opuścić Dawid Wójcik, który zagra w GKS Rudki - powiedział trener Cukrownika Andrzej Dywan.

Opatowianie zagrali mocno osłabieni, bez kilku podstawowych zawodników. - Dodatkowo, w drugiej połowie Jasiński i Szewczyk nabawili się kontuzji, musieliśmy dłuższy fragment meczu zagrać w "dziewiątkę" - tłumaczył kierownik OKS Maciej Zygadło.

OKS rozpocznie rundę wiosenną w Wielką Sobotę domowym starciem z Bucovią Bukowa. Ekipa z Włostowa ma zagrać w Sandomierzu z rezerwami Wisły, choć ze względu na stan boiska, pojedynek ten stoi pod dużym znakiem zapytania.

OKS Opatów - Cukrownik Włostów 5:3 (5:0)
Bramki: Sebastian Kostrzewa - trzy, Jakub Bilski, Damian Szewczyk - dla OKS, Dawid Banaś, Dawid Pater, Przemysław Szczur dla Cukrownika

OKS: Dulny - Sidor, Jasiński, Karek, Molęda - Kroczek, Szewczyk, Bilski, Ożdżyński - Kostrzewa, Frańczak oraz Mrotek

Cukrownik: K.Pater - Banaś, Damian Pater, Szczur, Niekurzak - Zięba, Pawlik, Dawid Pater, Ślusarz, Michalski, Durak oraz Wójcik, Pawlak, Nowicki, Rozmysłowski

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kamil Stoch zdobył kryształową kulę Pucharu Świata. ZOBACZ

Mocna delegacja Wisły! Jedenastka 28. kolejki Ekstraklasy

Najbardziej wartościowi polscy piłkarze [TOP 20]

Zimowe igrzyska Pjongczang 2018 - NAJLEPSZE ZDJĘCIA

Materiał oryginalny: Dwie różne połowy i osiem goli w sparingu OKS-u Opatów z Cukrownikiem Włostów - Echo Dnia Świętokrzyskie