Dziesięć goli Legii w sparingu

Piotr Szymański
Piłkarze Legii Warszawa rozgromili czwartoligową Żyradowiankę Żyrardów 10:1 w sparingu, który odbył się na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Rafał Wolski.

W pierwszej połowie w zespole Legii wystąpił testowany niemiecki piłkarz - Edgar Bernhardt. Druga część spotkania trwała 30 minut.

Legia - Żyrardowianka 10:1 (5:0)

Bramki: dla Legii - Rafał Wolski (46', 52', 59'), Michał Kucharczyk (4', 28'), Moshe Ohayon (18', 24'), Jakub Kosecki (22'), Michał Żyro (63'), Artur Jędrzejczyk (72'); dla Żyrardowianki - Piotr Siwirski (62')

Skład Legii: I połowa: Marijan Antolović - Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto, Daniel Łukasik, Srda Kneżević - Jakub Kosecki, Moshe Ohayon, Janusz Gol, Dominik Furman, Edgar Bernhardt - Michał Kucharczyk. II połowa: Marijan Antolović - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović, Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Rafał Wolski, Michał Żyro - Danijel Ljuboja

Żyrardowianka Żyrardów: Paweł Małecki (55' Robert Stawiarski) - Michał Błaszczyk (45' Marcin Sosiński), Tomasz Grzywna, Daniel Pruszkowski (46' Kamil Sowa), Jan Boniowski - Tomasz Młynarski (46' Marcin Jakóbiak), Filip Kamiński, Piotr Wójcik, Paweł Jakóbiak (54' Piotr Siwirski), Damian Majek (46' Bartłomiej Koziarski) - Marcin Dębowski (46' Mateusz Goliczewski)

Źródło: Legia Warszawa, PAP