Ekstraklasa. Ojrzyński: Przegraliśmy, a było nas stać na zwycięstwo

Piotr Bernaciak
Ekstraklasa. Ojrzyński: Przegraliśmy, a było nas stać na zwycięstwo PP
Ekstraklasa. Legia Warszawa wygrała w meczu 14. kolejki Ekstraklasy z Arką Gdynia 2:0. Oto co po spotkaniu powiedział trener gości Leszek Ojrzyński.

Leszek Ojrzyński: Kibicom mógł się ten mecz podobać, było wiele pięknych parad bramkarskich, ale dzisiaj przegraliśmy, chociaż było nas stać na zwycięstwo. Szczególnie żałuję pierwszych trzydziestu minut, kiedy powinniśmy wykorzystać chociaż jedną sytuację. Straciliśmy bramkę po rzucie wolnym, a druga połowa była słabsza w naszym wykonaniu. Było gorąco pod naszą bramką, niektóre sytuacje sprowokowaliśmy sami wykonując zbyt słabe podania. Dostaliśmy dzisiaj lekcję, przerwaliśmy swoją serię bez porażki. Przeanalizujemy jeszcze dzisiejszy mecz i będziemy mądrzejsi. Było dużo błędów indywidualnych z naszej strony, niestety nie byliśmy monolitem. Szkoda, ale teraz trzeba już myśleć, by nie popełnić tych błędów w następnym spotkaniu.