Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Mecz Wigier Suwałki z GKS-em Tychy był jednym z niewielu,...

Flesz 14. kolejki Fortuna 1 Ligi. Co działo się na zapleczu Ekstraklasy? Najważniejsze wydarzenia z pierwszoligowych boisk

2:0 to niebezpieczny wynik…

Mecz Wigier Suwałki z GKS-em Tychy był jednym z niewielu, którego termin nie został zmieniony ze względu na powołania piłkarzy do kadr narodowych. Piłkarze Kamila Sochy znajdują się w kryzysie, a ostatni raz ze zwycięstwa mogli cieszyć się 31 sierpnia. W podobnej sytuacji są tyszanie (ostatnie zwycięstwo 1 września). Wydawało się, że jedna z tych drużyn w końcu przełamie złą passę. Bliżsi tego byli podopieczni Ryszarda Tarasiewicza, którzy po 44 minutach prowadzili 2:0, a obie bramki zdobył Hubert Adamczyk. Futbol po raz kolejny udowodnił, że 2:0 to bardzo niebezpieczny wynik. Jeszcze w pierwszej połowie szybko odpowiedział Kamil Sabiłło, a w drugiej części punkt gospodarzom zapewnił Karol Mackiewicz.