Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 14 kolejki, Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał...

Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom po golach Podlińskiego i Leandro pokonał 2:0 GKS Bełchatów [ZDJĘCIA Z MECZU]

1 Liga. Radomiak - Bełchatów 2:0 [ZDJĘCIA Z MECZU]

W meczu 14 kolejki, Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 2:0 GKS Bełchatów.
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Bramki:1:0 Karol Podliński 11, 2:0 Leandro Rossi 88.
Radomiak: Kochalski - Bogusz, Cichocki, Bodzioch, Banasiak - Leandro (90 Ebwelle), Karwot (62 Radecki), Gąska, Kozak - Angielski (69 Secheidt), Podliński (90 Diane).
GKS: Lenarcik - Michalski, Pawlik, Najemski, Magiera (83 Łapiński), Błanik (83 Eizenchart), Wroński, Zdybowicz (76 Mas), Sierczyński, Makuch (83 Winsztal), Witek (62 Flaszka).
W 11 minucie po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Adama Banasiaka w polu karnym najwyżej do piłki wyskoczył Karol Podliński i strzałem głową skierował piłkę do siatki.
Od 74 minuty, goście grali w "10" po tym jak czerwoną kartką (dwie żółte) został ukarany Arkadiusz Najemski.
Wynik meczu ustalił Leandro Rossi kapitalnym strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza GKS Bełchatów
Zobacz zdjęcia z meczu>>>

Zatrzymano nietrzeźwego kierowcę. Miał 2 promile alkoholu!

NOWE
TYLKO U NAS

Wiosna w parku Tetmajera. Oficjalne otwarcie nowego parku w Bronowicach już niedługo

NOWE

Polecamy

Jeden z pociągów specjalnych, wiozący kibiców Wisły na finał Pucharu Polski utknął…

NOWE

Borussia zapewniła sobie bilet do Ligi Mistrzów! Niemcy i Włosi z 5 a nawet 6 klubami