Rafał Musioł
Kibice, którzy przyszli na mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów, byli ostatnimi, którzy na żywo zobaczyli mecz w Polsce. Od soboty 17 października stadiony znów zostały dla widzów zamknięte na czas nieokreślony.

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów był ostatnim piątkowym spotkaniem piłkarskim w Polsce. Oznacza to, że kibice, którzy pojawili się na trybunach, byli także ostatnimi świadkami takich emocji na żywo na czas bliżej nieokreślony.

Ci, którzy przyszli, mieli powody do zadowolenia. Gospodarze zaprezentowali zabójczą skuteczność i już w pierwszej połowie Szymon Lewicki po efektownych akcjach pokonał bramkarza rywali.

Po przerwie GKS dołożył kolejne gole i ostatecznie wygrał 4:0, efektownie żegnając się ze swoimi sympatykami.

Głogowianie nie dawali jednak za wygraną i fani obejrzeli emocjonujące spotkanie. Na kolejną taką dawkę wrażeń na żywo przyjdzie im poczekać do momentu zniesienia nałożonych przez rząd zasad związanych z pandemią koronawirusa.

Zobaczcie zdjęcia kibiców, którzy pojawili się na meczu GKS Tychy - Chrobry Głogów.