Gol Truszkowskiego dał trzy punkty Siarce (WIDEO)

Łukasz Myszka
Jakub Hereta / Polskapresse
Siarka Tarnobrzeg wygrała u siebie z Olimpią Zambrów po trudnym meczu (1:0) w 11. kolejce II ligi wschodniej.

Goście do Tarnobrzega zawitali bardzo zmotywowani i liczyli na pewne zwycięstwo z Siarką. Nie był to jednak łatwy mecz dla obu drużyn. W 80. minucie awantura pomiędzy piłkarzami Siarki i Olimpii sprawiła, że czerwone kartki otrzymali Frankiewicz (Siarka) oraz Grzybowski (Olimpia). Do przerwy w Tarnobrzegu bezbramkowy remis. Dopiero dziewięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy do bramki Olimpii piłkę wpakował Truszkowski po świetnym podaniu Tunkiewicza.

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów 1:0 (0:0)

Bramki: 54' Truszkowski

Siarka Tarnobrzeg: Pogorzelec – Stępień (K) (90' Szewc), Makowski, Baran, Sulkowski – Frankiewicz, Tunkiewicz (64' Koczon), Chrabąszcz, Kowalski (73' Persona), Ciećko (83' Korona) – Truszkowski.

Olimpia Zambrów: Czapliński – Gogol (k), Dołubizna (64' Jakuszewski), Szczepanik, Sobótka (87' Gagacki), Piłatowski, Poduch (71' Hryszko), Zapolnik, Dzierbicki, Grzybowski, Steć.

Kartki: 18' , 79' Frankiewicz, 57' Baran (Siarka) – 48' Sobótka, 80', 80' Grzybowski (Olimpia)

Sędziował: Artur Ciecierski (Warszawa)