4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Mikael Ishak 7...

Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:2. Ishak zapewnił Kolejorzowi ważne zwycięstwo. Oceniamy piłkarzy niebiesko-białych

NAPASTNIK I ZMIENNICY

Mikael Ishak 7
Spotkanie rozpoczął od bramki kolejki. Później miał dwie okazje w pierwszej części, aby zdobyć drugą bramkę. Często schodził w głąb pola, aby pomóc kolegom w tej tercji boiska. Po przerwie dorzucił kolejne trafienie w tym meczu, powiększając swój dorobek goli w lidze do pięciu trafień.

Grali także:

Jesper Karlstroem (grał od 75. minuty) 5
Bez spektakularnych zagrań, ale też bez spektakularnych wpadek. Wszedł, zrobił swoje i to by było tyle.

Filip Szymczak (grał od 82. minuty)
Joel Pereira (grał od 88. minuty)
Grali za krótko, aby ocenić ich grę.

Zobacz kolejne oceny --->

Laluna z "Królowych Życia" już żałuje, że dała się pokroić. "Największy błąd w życiu"

GORĄCY TEMAT

Polecamy

Polscy piłkarze na mecze Euro 2024 będą jeździć... pociągami. Rewolucyjny pomysł

Marcin Matysiak (trener piłkarzy ŁKS): Szukaliśmy nowych bodźców, nowej energii WIDEO

Trener Bayernu rozwiał wątpliwości. "To moja ostatnia konferencja"