Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 7...

Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:2. Ishak zapewnił Kolejorzowi ważne zwycięstwo. Oceniamy piłkarzy niebiesko-białych

BRAMKARZ I OBROŃCY

Filip Bednarek 7
Po 280 minutach w lidze z czystym kontem musiał w końcu uznać wyższość strzelającego. Nie miał żadnych szans przy karnym wykonanym przez Szymona Włodarczyka. W jednej z sytuacji niczym bramkarz w hokeju na lodzie, wybronił strzał Górnika, ratując Lecha przed stratą bramki.

Alan Czerwiński (grał do 88. minuty) 5
Zostawiał całkiem sporo miejsca na swojej stronie, pozwalając rywalowi do częstych wycieczek jego flanką. Było to jednak pokłosie częstego włączania się w akcje ofensywne Lecha, z których niewiele wynikało.

Lubomir Satka 6
To on zainicjował akcję, po którym padła bramka dla Kolejorza, za co otrzymuje plusik przy swoim nazwisku. Przyzwoity występ, bez większych błędów.

Antonio Milić 5
Dał argument arbitrowi, aby mógł podyktować faul w polu karnym na Lukasie Podolskim, choć powtórki do końca nie rozwiały naszych wątpliwości. Poza tym bardzo skuteczny we własnym polu karny szczególnie w pojedynkach powietrznych, choć w 27. minucie popełnił błąd, który mógł zakończyć się kolejną bramką. W drugiej odsłonie meczu wywalczył rzut karny dla Kolejorza.

Pedro Rebocho 5
Przez długi czas był niewidoczny, ale nie oznacza to, że to był słaby występ. Grał bezpiecznie, solidnie, a nawet zanotował groźny strzał zza pola karnego. Często był o pół tempa szybszy od ofensywnych zawodników Górnika, umiejętnie zażegnując niebezpieczeństwo.

Zobacz kolejne oceny --->

Gra RS Active 4. liga świętokrzyska. Korona II jedzie do Granatu [WYNIKI, TABELA]

Wisła Kraków. Angel Rodado: To najlepszy moment w mojej karierze