Gra świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa [SPRAWDŹ WYNIKI]

dorZaktualizowano
W weekend 7-8 września odbędą się mecze świętokrzyskiej, piłkarskiej klasy okręgowej. Sprawdź wyniki meczów.

Piaskowianka Piaski – Klimontowianka Klimontów 2:0 (0:0)
Bramki: Rafał Krzysztofik 60, Patryk Kośmider 68.
Piaskowianka: Grabalski – M.Marek , Koczanowski, Król, Stępień – Szymanski Robert (85 Koprowski), A.Marek, Pańtak (80 Łyczek), Szymanski Krzysztof (82 Gajos), Krzysztofik, Kośmider (70 Tkacz)

W pierwszej połowie stworzyliśmy kilka sytuacji ale nie wykorzystaliśmy ich. Po przerwie udało nam się zdobyć dwie bramki z rzutów różnych, dobra konsekwentna gra przez cały mecz – podsumował spotkanie trener Piaskowianki, Mariusz Kośmider

Piast Stopnica - Moravia Morawica 1:1

Sparta Dwikozy – Kamienna Brody 0:2 ( 0:0)
Bramki: Marcin Dynarek 83, 90
Kamienna: Kruzel – Cieślik, Borkowski, Karwacki, Nawrot (46 Szwajcer) – Jagieła, Woźniakowski (49 Janiec) , Dynarek (87 Kalinowski) , Mularski – Maciejczak (89 Pożoga) Rudakow
Mecz był pod nasze dyktando, byliśmy drużyną lepsza, lepiej prowadziliśmy grę. W pierwszej połowie mieliśmy 3 dogodne sytuacje, nie wykorzystaliśmy żadnej, nasze akcje kończyły się na 20 metrze. W drugiej połowie przez gapiostwo bramkarza tracimy bramkę w 83 a potem w 90 po kontrze z rzutu roznego. Wygrywa ten co bramki strzela także musimy się z tym pogodzić – powiedział trener Sparty, Tomasz Rychel - W pierwszej polowie badaliśmy się na początku, na spokojnie byle bezpiecznie. Natomiast w drugiej połowie weszliśmy wyżej, zagraliśmy agresywniej zaatakowaliśmy i w rezultacie były zdobyte dwie bramki – podsumował spotkanie trener Kamiennej, Marcin Dynarek.

Świt Ćmielów – Sparta Kazimierza Wielka 1:4 (0:2)
Bramki: Ksawery Foremniak 85 - Mateusz Wołowski 34 z karnego, 70, 85, Piotr Trzepatowski 41.
Sparta: Zając – Pańtak, A.Mariusz, Morsztyn, Parlak, Kądzielski (78 kotarba) – Ziętara (90 Wiecha) ,Tomasz Mocherek, Piotr Trzepatowski (68 Jakub M.), Nowak (82 Kłoda) , Wołowski (86 Adamczyk Marcin)

W początkowych fragmentach meczu, lepsze wrażenie sprawiała drużyna gospodarzy, po strzeleniu pierwszego gola z rzutu karnego kontrowaliśmy wydarzenia na boisku. Ozdobą meczu była bramka z ponad czterdziestu metrów Piotra Trzepatowskiego z rzutu wolnego – podsumował mecz trener Sparty, Andrzej Sender.
Ciężko powiedzieć ze byliśmy lepsi z gry, ale niestety tak było. Nie wykorzystaliśmy dwóch stu procentowych sytuacji. W pierwszej połowie karny i strzał z wolnego, poza tym Sparta nie miała sytuacji. W drugiej popełniliśmy błędy i straciliśmy kolejne dwie bramki – powiedział trener Świtu, Mateusz Burakowski

Zenit Chmielnik - Zorza Tempo Pacanów 3:3 (0:0)
Bramki: Szymon Wesołowski 50, Michał Gąsior 55, Igor Gołębiowski 72- Tomasz Kopacki 52, Konrad Kopacki 54, Albert Lasia 86.

OKS Opatów - Wicher Miedziana Góra 0:0
OKS: Dulny - Sidor, Łowicki (70. Orłowski), Jasiński, Trojanowski (77. Ożdżyński) - Ożóg (62. Żelaszczyk), Szewczyk (70. Rutkowski), Kotwa, Rusak - Łata (85. Cebula), Frańczak.
-W kolejnym meczu zawodzi skuteczność, nie możemy się wstrzelić, bo okazji nie brakuje - mówił Maciej Zygadło, kierownik drużyny OKS.

Hetman Włoszczowa - Unia Sędziszów 2:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Małek 16, 28 - Tomasz Kita 26 z karnego.

Victoria 2015 Skalbmierz - Stal Kunów 0:2 (0:1)
Bramki: Adam Witek 45, Jarosław Kaczor 79

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, SURFING, WESELA… [ZDJĘCIA]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ I ANDI WOLFF Z PGE VIVE MÓWIĄ PO POLSKU [VIDEO]

CO JADŁ W ARŁAMOWIE MATEUSZ KORNECKI, A CO JULEN AGINAGALDE, ŻE TAK SCHUDŁ [VIDEO]

DUJSZEBAJEW: CO ONI TAM ROBIĄ? TO NIE ZOO! [VIDEO]

DUJSZEBAJEW GRA W GOLFA. „ANDI, KOMM!” „NIE JESTEM DOBRZIE!” [VIDEO]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

Handball Echo Dnia

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Sport Echo Dnia

Autor jest również na Twitterze
Obserwuj Handball Echo na Twitterze
Obserwuj Sport Echo Dnia na Twitterze

Materiał oryginalny: Gra świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa [SPRAWDŹ WYNIKI] - Echo Dnia Świętokrzyskie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.