IV liga: Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino 6:0 [ZDJĘCIA]

(jak)
Mecz rozgrywany był pod dyktando gospodarzy. Goście dopóki mieli siły starali się dotrzymywać kroku. W I połowie dwa razy zagrozili po rzutach rożnych. Więcej sytuacji stworzył Bałtyk. Szwankowało ich wykończenie. Jedyny gol w tej odsłonie padł w 26. min w niegroźnej z pozoru sytuacji. Michał Czenko z niemal zerowego kąta pokonał lekkim strzałem Romana Gemborysa, który może tę bramkę zapisać na swoje konto. .

Po zmianie stron goście trzymali się przez niewiele ponad kwadrans. W 62. min wprowadzony po przerwie Damian Kupisz świetną główką wykończył jeszcze lepsze dośrodkowanie Bartka Putno. W 69. min Kupisz dostał prezent od Michała Kowalczyka i nie zmarnował sytuacji sam na sam.

Kolejne akcje Bałtyku mogły wzbudzać tylko oklaski. W 78. min kolejną świetną wrzutkę Putny, kapitalnym wolejem z 17 m wykończył Krystian Krauze. Akcja meczu należała jednak do Bartka Fastyna. Ograł kilku zawodników, bramkarza i z metra strzelił do pustej bramki! Wynik w doliczonym czasie ustalił Maciej Gregorek, strzelając do pustej bramki po podaniu Kupisza.

Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino 6:0 (1:0)
1:0 Czenko (26.), 2:0 i 3:0 Kupisz (62. i 69.), 4:0 Krauze (78.), 5:0 Fastyn (88.), 6:0 Gregorek (90+2).
żk. Putno - Gozdal.

Bałtyk: Witkowski - Karpiński (62. Waleński), Krauze, Andrzejczak, P. Jachemek (54. Gregorek), Fastyn, Rak, Lichmański (72. Pazdur), Putno, Łysiak, Czenko (54. Kupisz).

Sokół: Gemborys - Kowalczyk, J. Tomczyk (62. Forczmański), Więckowski,K. Tomczyk, Becmer, Sobczak (77. Klimkowski), Niedbalski, Kornaga (72. Kotarba), Gozdal, Rutkowski.

Materiał oryginalny: IV liga: Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino 6:0 [ZDJĘCIA] - Głos Koszaliński