Sylwester Szymczak
archiwum
W świąteczną sobotę bardzo ważny mecz rozgrywał na wyjeździe Oskar Przysucha. Rywalizował z Sokołem Serock, który też walczy o utrzymanie.

Sokół Serock - Oskar Przysucha 1:4 (0:3) - mecz trwa od godz. 13
Bramki: Tetkowski 89 z karnego - Knap 3, Janik 12, Bogołębski 21, Czarnota 86 z karnego
Oskar: Wieczorek - Bojanowicz, Machajek, Moskwa, Wicik, Czarnota, Bogołębski, Janik, Kołtunowicz (19 Jaczewski), Knap, Dorożyński.
Obie drużyny walczą o utrzymanie, choć w dużo lepszej sytuacji jest zespół z Przysuchy. Przed tym spotkaniem Sokół zajmował przedostatnie miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów. Oskar zajmował 14 miejsce, nad strefą spadkową i tych punktów miał 19, więc wygrana wyjazdowa ma dużą wartość. Trzeba zaznaczyć, że w trzeciej lidze spadkiem zagrożonych jest kilka mazowieckich drużyn i dokładnie nie wiadomo ile ekip zdegradowanych zostanie z czwartej.

Przysuszanie wiosną grają znakomicie i z tą grą nie powinni się martwić o ligowy byt. W tym meczu od początku byli stroną dominującą. Już po 20 minutach było 0:3 i przysuszanie mogli spokojnie kontrolować to co dzieje się na boisku. Z powodu kontuzji w 19 minucie z boiska musiał zejść Damian Kołtunowicz.
W końcówce dwa rzuty karne zamknęły wynik, a Oskar do domu wracał zadowolony.
Za tydzień Oskar zagra u siebie z Józefovią Józefów. Mecz odbędzie się w Drzewicy.