Jakub Lisowski
Trenerzy przed rozpoczęciem spotkania Radomiak - Pogoń
Trenerzy przed rozpoczęciem spotkania Radomiak - Pogoń maciej kwiatkowski
Opinie trenerów po meczu Radomiak Radom – Pogoń Szczecin (0:4). Podobało mi się, że zawodnicy dobro drużyny postawili na pierwszym miejscu - mówił szkoleniowiec Portowców.

Jens Gustafsson, Pogoń
Dziękuję swoim zawodnikom za bardzo dobry występ. Jestem dumny z tego, jak się zaprezentowali. W przeszłości nasza gra w przewadze nie zawsze wychodziła, ale dziś byliśmy bardziej dojrzali. Podobała mi się nasza gra, widziałem w tym cel – dobro drużyny piłkarze postawili na pierwszym miejscu.

Patryk Paryzek – po ostatnim meczu podobne pytanie o Przyborka i tłumaczyłem, że nie gra dlatego, że jest młody. Dziś podobnie. Patryk nie jest długo z nami, ale widzimy jego chęci do zdobywania goli, ma odpowiednią jakość i ten debiut by wcześniej czy później nastąpi.

Żółta kartka Fredrika Ulvestada – zdobył żółtą kartkę, ale zdążył strzelić dwie bramki i stworzyć kilka innych okazji.

Reakcje w drugiej połowie – wynikało to z przeszłości, bo nie zawsze graliśmy dojrzale. Naszym zadaniem było zagrać zdecydowanie lepiej, bez straty gola. To dziś był cel w drugiej połowie. Krzyczałem, by być skupionym, nie było arogancji, nie obijać się, byśmy wszyscy byli zadowoleni po zakończeniu spotkania.

Maciej Kędziorek, Radomiak
Przegrywamy z Pogonią grając przed 65 minut w „10”. Chcieliśmy dziś pokazać determinację, pokazać walkę naszym kibicom i odwdzięczyć się za doping w Krakowie. Do momentu głupiej czerwonej kartki te założenia realizowaliśmy. Nawet mimo straty pierwszego gola, który też padł po głupim błędzie.

Czerwona kartka – nie chcę wchodzić w wojnę z sędziami, ale… był kontakt, ale wcześniej nasz bramkarz wyskoczył i przypadkowo wpadł w napastnika. Mam wątpliwości, czy to czerwień i karny.

W drugiej połowie chcieliśmy walczyć o honor, mieliśmy zasuwać, by nie stracić kolejnych bramek. Za nami ciężki tydzień, a teraz mecz z Wartą i znów będziemy musieli rotować składem.

W środku boiska nie miałem zbyt wielu opcji, stąd takie wybory i gra kilku chłopaków na innych pozycjach. Nie ma co się jednak usprawiedliwiać, bo chcieliśmy zagrać dobry mecz. Graliśmy i jakbyśmy grali cały czas w „11” to tak by było.