Jakub Lisowski
Jens Gustafsson
Jens Gustafsson PAP/Marcin Bielecki
Opinie trenerów po meczu Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa (1:1). - Mamy punkt i jestem dumny z tego, jak wyglądaliśmy na boisku - mówił szkoleniowiec Portowców.

Dawid Szwarga, Raków
Było widać, jak bardzo Pogoni zależało na zwycięstwie po serii porażek z nami w Szczecinie. Spodziewaliśmy się tego, ale nie pokazaliśmy tego w I połowie. Problemem był brak kontroli w fazach przejściowych. Za dużo było prostych strat, błędów przy podaniach. Trzeba było mocniej pracować, biegać bez piłki, trudniej było o stabilizację. Po przerwie mojej drużynie należy się szacunek za organizację, za szukanie okazji, za tempo gry. Graliśmy na wyższym poziomie kultury i stąd ten gol.

Jens Gustafsson, Pogoń
W I połowie Pogoń zagrała na bardzo wysokim poziomie. Powinniśmy strzelić nie jedną, a trzy bramki. Po 45 minutach mogło być po meczu, ale to nam się nie udało. Tak jest w futbolu, że nie mogliśmy utrzymać takiej gry przez 90 minut. Raków w końcu też pokazał wysoką jakość i było nam trudniej. Mamy punkt i jestem dumny z tego, jak wyglądaliśmy na boisku.

Była szansa by w końcu wygrać z Rakowem. Możemy więc czuć rozczarowanie, że nie zdobyliśmy więcej bramek niż ta jedna.

Przerwa w lidze – wiemy, że nie będziemy w klubie w komplecie, bo mamy reprezentantów. Pozostali będą trenować do czwartku. Później wolny weekedn

Zmiana Ulvestada – przesądziły względy taktyczne. Gamboa wyglądał dobrze w meczach i na treningach, a chciałem jeszcze dorzucić trochę świeżych sił. 60. minuta to dobry moment na przeprowadzenie takich zmian.

Koulouris był dobry w ataku i przy rozgrywaniu piłki. Zabrakło jednak centymetra, by Luka strzelił bramkę, więc nie mogę żałować tej zmiany.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?