Kafarski: Za wysoki bieg Legii

Marek Iwaniszyn
- Początek spotkania sprawiał wrażenie, że jesteśmy w stanie odnieść sukces. Na pierwsze trzydzieści minut gry kibice raczej nie mogli narzekać. Niestety w przypadku Legii pół godziny to zbyt mało, aby myśleć o końcowym zwycięstwo - mówił po meczu Tomasz Kafarski, trener Lechii.

Przypomnijmy, że wczoraj wieczorem Lechia przegrała na własnym stadionie z Legią 2:3, mimo że po pierwszych dziewięciu minutach prowadziła już 2:0. - Wierzyłem, że to spotkanie może stać się dla nas przełomowym. Jak widać na ten przełom cały czas musimy czekać. Dla mnie największą porażką jest fakt, że ten mecz został przegrany w sferze mentalnej - mówił Kafarski.

W kompletnie innym nastroju był natomiast Stefan Białas. - Spodziewaliśmy się trudnego meczu choćby dla tego, że to właśnie Lechia była sprawcą największej sensacji w Pucharze Polski. Za taką należy niewątpliwie uznać wyeliminowanie Wisły Kraków. Wyniku 2:0 po pierwszych minutach co prawda nie zakładaliśmy. Udało nam się jednak przełamać i wyciągnąć wynik na 2:3. Duża w tym zasługa moich zawodników, którym chciałbym podziękować za wolę walki, nieustępliwość i zaangażowanie do końca - mówił na pomeczowej konferencji.