Marcin Jastrzębski
KS Kopcie (na niebiesko) podzielił się punktami z LZS-em Krzątka.
KS Kopcie (na niebiesko) podzielił się punktami z LZS-em Krzątka. Marcin Jastrzębski
LZS Krzątka zremisował na własnym boisku 1:1 z KS-em Kopcie w meczu pierwszej kolejki rundy wiosennej klasy B1 Stalowa Wola. Gola dla Krzątki zdobył w drugiej połowie Maksymilian Sudoł. Goście bramkę zdobyli przed przerwą z rzutu karnego. „11” na gola zamienił Oskar Maciąg. Zobacz zdjęcia z meczu, który przyciągnął na trybuny sporą liczbę kibiców. Mecz można nazwać derbowym, bo spotkały się dwie ekipy z powiatu kolbuszowskiego.