Korona II Kielce - Cracovia II. Lider trzeciej ligi stracił punkty

Jacek Żukowski
Cracovia II
Cracovia II Anna Kaczmarz
Cracovia II zremisowała w Kielcach z Koroną II 0:0. Lider trzeciej ligi zmniejszył przez to przewagę nad konkurencją.

Lider miał kłopoty od początku meczu. To Korona II miała więcej z gry, ale goście kilka razy obronili się przed groźnymi atakami. W końcu sami zaatakowali, ale strzałem z ostrego kąta popisał się Strózik, ale nie pokonał Zapytowskiego. W drugiej połowie „Pasy” mordowały się, chcąc zdobyć gola, a nadal było 0:0. Mało tego, to miejscowi mogli zdobyć gola, ale Wilk obronił uderzenie Majewskiego.

A kilka minut później o mało co znów Majewski mógł pokonać Wilka, ale strzelcowi zabrakło precyzji. Do końca spotkania „Pasy” poważniej nie zagroziły gospodarzom i musiały się pogodzić ze stratą punktów.

Korona II Kielce - Cracovia II 0:0
Korona II: Zapytowski – Kiercz, Pańtak, D. Lisowski, Zwoźny – P. Lisowski (90+1 Płocica), Turek, Konstantyn (71 Majewski), Strzeboński (Shinonaga), Sowiński (71 Kośmider) – Szulc (60 Rybus).
Cracovia II: Wilk – Stachera, Bracik, Pieńczak – Ogorzały, Kanach, Budziński, Gut (69 Mróz), Nowicki (70 Wiśniewski), Zaucha – Strózik (88 Bała).
Sędziował: Michał Ficiński (Sosnowiec). Żółte kartki: P. Lisowski, Pańtak, Turek, D. Lisowski - Budziński. Widzów: 100.