Krychowiak: Pokazałem na co mnie stać

Michał Mormul
Mimo że Grzegorz Krychowiak w meczu z Mołdawią zagrał zaledwie 20 minut, jest zadowolony z możliwości występu w eliminacjach mistrzostw świata. - Myślę, że pokazałem na co mnie stać, mimo że grałem tylko 20 minut - mówił na gorąco w mix zonie.

22-letni pomocnik, który zasłynął kilka lat temu przepiękną bramką z rzutu wolnego, która reprezentacji Polski U-20 dała niespodziewane zwycięstwo 1:0 nad rówieśnikami Brazylii zrobił w tym sezonie ogromne postępy. Transfer z Girondins Bordeaux do Stade Reims sprawił, iż może liczyć na regularną grę w Ligue 1. Co, więcej w spotkaniu FC Sochaux to jego bramka, strzelona w doliczonym czasie gry, dała zwycięstwo w jego drużynie.

Sam zawodnik przekonuje, iż przyda się reprezentacji, ponieważ charakteryzuje go nieustępliwość. - Waleczność, zadziorność i walka do końca - odpowiedział zapytany o opisanie swoich charakterystycznych cech.